Blog

24 stycznia 2025

Zajęcia z Tenisa Stołowego z Aktywnym Orlikiem! 🏓

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu na zajęcia z tenisa stołowego organizowane przez Stowarzyszenie Aktywny Orlik! 🏓

 

Kiedy? Każdy poniedziałek w godzinach 17:30 - 19:00.

Gdzie? Hala Sportowa

W zeszłym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia– wzięło w nich udział 7 osób.

 

Sprzęt?Nie masz swojego sprzętu? Nie ma problemu! Stowarzyszenie, w miarę możliwości, zapewnia rakietki i piłeczki do gry.

Wystarczy zabrać dobry humor i chęci do rywalizacji!

 

Nie zwlekaj – dołącz do nas i spędź aktywnie czas w przyjaznej atmosferze! 💪

Do zobaczenia w poniedziałek! 😊

 

Galeria zdjęć:

Podobne artykuły

arrow left
arrow right